خدمات CNC گوشی

تعویض شیشه پشت آیفون با دستگاه لیزر

اگر بخواهیم تفاوت‌های میان IPhone 8/ 8plus/ x به بعد را با نسل‌های قبلی آیفون مقایسه و لیست کنیم یکی از این ویژگی‌ها شارژ بی‌سیم گوشی آیفون ۸ است که در پشت این گوشی تعبیه شده است ولی بارزترین و مهم ترین تفاوت قاب پشت این گوشی‌ها می‌باشد که متریال آن از جنس شیشه است. قاب پشت شیشه‌ای گوشی به زیبایی آن بسیار کمک کرده ولی با وجود ادعای شرکت اپل که با دوام‌ترین جنس شیشه‌ای که در یک گوشی همراه قابلیت استفاده دارد را به کاربرده ولی احتمال شکستگی در اثر ضربه و … وجود دارد، پس نیاز به مراقبت بیشتری دارد. اولین توصیه ما به شما استفاده از یک قاب محافظ با کیفیت که گوشی شما را در برابر فشار و ضربه ایمن نماید.
تعویض شیشه پشت آیفون

شکستن قاب پشت گوشی آیفون

شاید جای تعجب داشته باشد برای شما ولی شکستگی شیشه قاب پشت آیفون به نسبت شکستگی و خرابی صفحه نمایش گوشی شما هزینه بیشتر و گرانتری را برای شما خواهد داشت، طبق لیست اعلام شده توسط کمپانی اپل برای تعویض یک ال سی دی گوشی آیفون باید ۲۷۹ دلار پرداخت کرد این در حالی است که برای تعویض شیشه پشت آیفون باید چیزی حدود دوبرابر آن یعنی ۵۴۹ دلار پرداخت کرد.

شیشه‌ی قاب پشت گوشی بسیار حساس و شکننده‌تر نسبت شیشه صفحه نمایشگر بوده و همچنین تعمیر آن نیز بسیار دشوارتر و حساس تر است چرا که شیشه‌ی پشتی با چسب و جوش‌های بسیار ریز و دقیق به بدنه وصل شده و این نشان دهنده از حساسیت و راحت نبودن تعویض شیشه پشت گوشی است که این کار نیاز به یگ متخصص دارد.

ما در مرکز تعمیرات موبایل چی قاب پشت مدل های زیر رو بوسلیه دستگاه پیشرفته با حساسیت خیلی بالا تعویض میکنیم.

تعویض درب پشت آیفون برای مدل هایی که پشتیبانی میشود

نمونه تعویض قاب پشت گوشی با دستگاه لیزر بدون ریسک و باز شدن گوشی

تعویض شیشه پشت آیفون ۱۲پرو مکس

تعویض درب پشت آیفون ایکس اس

لیزر و تعویض در پشت آیفون XR

جدا کردن شیشه پشت آیفون ایکس

تعویض شیشه پشت آیفون ۱۱

تعویض قاب پشت آیفون ۱۱پرو مکس

تعویض قاب پشت آیفون ایکس اس مکس

تعویض قاب پشت آیفون x

تعویض قاب پشت آیفون XR

تعویض قاب پشت آیفون ۱۱ پرو

تعویض قاب پشت آیفون XS max

تعویض قاب پشت آیفون ۱۱

تعویض قاب پشت آیفون ۸

این دستگاه ساخته شده توسط کمپانی بزرگ TBK است. دستگاهی مناسب برای جدا کردن در پشت و حکاکی برو روی موبایل می باشد که دارای دقت بسیار بالا و بدون نیاز به دخالت دست و به سرعت هرچه تمام تر صورت می گیرد.

تعویض درب پشت گوشی با دستگاه لیزر

قابلیت‌ دستگاه TBK

یک دستگاه لیزر تمام اتومات که قابلیت جداسازی در پشت انواع گوشی بادقت و ظرافت بسیار بالایی دارد. این دستگاه قابلیت حکاکی انواع طرح را بادقت بسیار بالا و به زیبایی هرچه‌تمام‌تر دارد. امروزه این دستگاه دارای کارایی بسیار زیادی در صنعت موبایل سازی و تعمیر آن دارد با پدیدآمدن نسل جدید گوشی‌ها و نوع جدید قاب گوشی نیاز به این دستگاه روزبه‌روز بیشتر احساس می‌شد چرا که باظرافت بسیار زیاد این کار را انجام می‌دهد.
لازم به ذکر است که ما در تیم موبایل چی برای بالابردن دقت و پایین آوردن درصد اشتباهات از این دستگاه بسیار دقیق و فوق‌العاده استفاده می‌کنیم تا بهترین بازدهی و تمیزترین تعویض در ها را داشته باشیم بدون کوچک‌ترین دخالت از سمت انسان بتوانیم بهترین بازدهی را داشته باشیم.