خدمات CNC گوشی

ریست فکتوری آیفون بدون رمز اپل آیدی

ریست فکتوری آیفون بدون رمز اپل آیدی
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

ریست فکتوری آیفون بدون رمز اپل آیدی در این مقاله به صورت تصویری آموزش داده می شود.

قبل از شروع هر صحبتی از شما درخواست می‌ کنم که به این چند نکته بسیار مهم توجه کنید تا با مشکلات عدیده ای که سایر کاربران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند مواجه نشوید، توجه کنید که برای انجام ریست فکتوری، نیازی به اپل آیدی ندارید اما:

  1. اگر رمز اپل آیدی خود را ندارید و یا فراموش کرده اید، به هیچ عنوان گوشی خود را ریست فکتوری نکنید. زیرا با این کار گوشی خود را عملاً غیر فعال خواهید کرد و ملزم به مراجعه به مرکز تعمیرات گوشی آیفون خواهید شد.
  2. همانطور که می دانید ریست فکتوری به معنای بازگشت به تنظیمات کارخانه است، یعنی تمامی اطلاعات شما پاک خواهد شد؛ پس قبل از انجام این کار از اطلاعات آیفون و یا آیپد خود بک آپ بگیرید.
  3. اگر می خواهید گوشی خود را به دلیل فروش، پاک کردن اطلاعات یا … ریست فکتوری کنید، ابتدا آیکلود خود را از روی گوشی حذف کنید و سپس اقدام به ریست فکتوری کنید.

ریست فکتوری آیفون بدون رمز اپل آیدی

اپل آیدی یک کد کاربری مخصوص به کاربران دیواس های اپلی است؛ شما برای اکتیو کردن آیفون خود نیازی به اپل آیدی ندارید؛ اما برای استفاده از برنامه ها و امکانات آیفونتان حتماً نیاز به استفاده از اپل آیدی دارید،

زمانی که درحال راه اندازی اولیه آیفون خود هستید (بعد از خرید یا بعد از ریست فکتوری)، در بخشی که سیستم از شما تقاضای اپل آیدی می کند، می توانید با کلیک بر روی گزینه «Don’t have an Apple ID or forgot it» از این بخش صرف نظر کنید.

ریست فکتوری آیفون با دکمه

ریست کردن آیفون به وسیله دکمه امری بسیار ساده است، در نظر داشته باشید که این روش صرفاً یک ریست ساده می باشد و هیچ مشکلی برای اطلاعات شما پیش نخواهد آمد. برای این کار باید دکمه Power و Home را با هم فشار داده و نگه دارید و پس از ظاهر شدن لوگوی اپل دست خود را از روی دکمه ها بردارید تا دستگاه به صورت خودکار ریست شود. هرچند به ندرت پیش می آید که دیوایس های اپلی هنگ کنند یا لگ بدهند اما ریست آیفون به وسیله دکمه می تواند در این زمان ها به کمک شما بیاید. شما از این روش می توانید حتی زمانی که گوشی تان خاموش هست نیز استفاده کنید.

reset factory with button

ریست فکتوری آیفون در حالت خاموش

جهت ریست فکتوری ساده آیفون باید دستگاه خود را خاموش کنید و از روش ریست فکتوری آیفون با دکمه استفاده کنید.

حسین

حسین

سلام من حسین هستم و سعی می‌کنم اطلاعات و تجربیات خودم و چالش‌هایی که با دیوایس‌های اپل دارید رو برای شما به قلم بیاورم و با شما به اشتراک بذارم.
به دنیای اپل و محصولاتش علاقه دارم و امیدوارم گوشه‌ای از این لذت و علاقه من موقع خواندن مطالبم، به شما هم منتقل بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 1 =