خدمات CNC گوشی

بازیابی عکس های پاک شده از آیفون

بازیابی عکس های پاک شده از آیفون
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

یکی از بدترین مشکلاتی که ممکن است برای کاربران آیفون به وجود بیاید پاک شدن عکس و فیلم های کاربر از دستگاه می باشد. در صورتی که با این مشکل رو به رو شدید از نصب نرم افزار های نامعتبر خودداری کرده و به مرکز تعمیرات اپل مراجعه کنید.

توجه داشته باشید در این مورد تنها ریکاوری اطلاعات اهمیت ندارد، بلکه حفاظت و امنیت اطلاعات شما نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. واحد تعمیرات اپل با بهره مندی از متخصصان حرفه ای و دستگاه های قدرتمندی مثل pc3000 می تواند تمامی اطلاعات از دست رفته ی آیفون را بازگردانی کند.

واحد تعمیرات آیفون حفاظت از تمامی اطلاعات شما را برایتان تضمین می کند. توجه داشته باشید راه کار های بسیاری برای بازگردانی اطلاعات از دست رفته ی آیفون وجود دارد اما هیچ کدام امنیت کافی نداشته و ممکن است اطلاعات شما حفظ نشود.

همچنین ریکاوری عکس های آیفون یکی از تخصصی ترین خدماتی است که در واحد تعمیرات اپل ارائه می شود. در ادامه به سه روش برای ریکاوری عکس های آیفون اشاره می کنیم.

۳ روش برای بازیابی عکس های پاک شده از آیفون

به طور کلی سه روش برای بازگردانی تصاویر حذف شده در آیفون (ریکاوری عکس های آیفون) وجود دارد که در ادامه به بررسی و آموزش این سه روش میپردازیم:

Recently Deleted

با توجه به امکانی که گوشی های آیفون برای ذخیره ی عکس ها دارند ( ذخیره ی ۳۰ روزه ی عکس های پاک شده ) در صورتی که عکس های خود را از Recently Deleted حذف نکرده باشید می توانید با انتخاب گزینه ی Recently Deleted در برنامه ی عکس های آیفون و انتخاب Recover All می توانید تمامی عکس های پاک شده را ریکاوری کنید. همچنین در صورتی که فقط به چند عکس خاص نیاز دارید می توانید عکس ها را تک به تک انتخاب کرده و گزینه ی Recover را انتخاب کنید.
iCloud

از دیگر قابلیت های گوشی اپل امکان ریکاوری عکس های آیفون با استفاده از iCloud می باشد. اگر گوشی شما همیشه در حالت iCloud Photo Library قرار داشته باشد همیشه یک نمونه از عکس های موجود در دستگاه در ان بخش ذخیره خواهد شد. در صورتی که با از دست دادن عکس ها رو به رو شدید و به ریکاوری آن ها نیاز داشتید می توانید از طریق مراجعه به سایت iClod.com به اکانت خصوصی خود وارد شده و

با انتخاب تنظیمات Restore Files عکس های مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سپس Restore Files را بزنید.

Recently-Deleted-Photos

 

Back up

از دیگر راه هایی که امکان ریکاوری عکس های آیفون را فراهم می کند بک آپ می باشد. بک آپ یکی از بهترین روش هایی است که می توان در راستای حفظ عکس های آیفون و دسترسی مجدد به آن ها استفاده کرد. در استفاده از این روش لازم است بدانید بک آپ عکس های گوشی تا حد زیادی از  فضای حافظه را اشغال می کنند.

به منظور استفاده ی بهتر از فضاهای خالی گوشی خود می توانید بک آپ اطلاعات خود را بر روی کامپیوتر ذخیره کنید. با نصب و باز کردن iTunes روی کامپیوتر و اتصال آیفون به آن می توانید در قسمت summary گزینه ی Restore Backup را انتخاب کنید. البته می شود با استفاده از Google Photos نیز به بک آپ گیری خودکار عکس ها اقدام کرد.

ریکاوری کردن عکس آیفون
امتیاز
حسین

حسین

سلام من حسین هستم و سعی می‌کنم اطلاعات و تجربیات خودم و چالش‌هایی که با دیوایس‌های اپل دارید رو برای شما به قلم بیاورم و با شما به اشتراک بذارم.
به دنیای اپل و محصولاتش علاقه دارم و امیدوارم گوشه‌ای از این لذت و علاقه من موقع خواندن مطالبم، به شما هم منتقل بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 10 =